O BLOGU

Zwykły wpis

Dlaczego ten blog w ogóle powstał?

Z jednej strony dlatego, że pomaganie przedsiębiorcom i zwykłym ludziom w ich problemach egzekucyjnych i windykacyjnych stało się moim zawodowym źródłem satysfakcji. No tak już mam 🙂 Więcej przeczytasz w tym temacie w zakładce O MNIE.

Z drugiej strony dlatego, że już serdecznie dość mam, pojawiających się co jakiś czas w mediach, informacji o tym, że komuś komornik niesłusznie zabrał ciągnik lub zlicytował nie tą osobę co trzeba, czy też firma windykacyjna nieuczciwymi metodami egzekwuje nieistniejący dług, albo że jakiś parabank za niedużą pożyczkę przejął całe mieszkanie dłużnika, czy wiele innych podobnych historii. Jako prawnik doskonale wiem, że wielu tych sytuacji, często tragicznych w skutkach, można było uniknąć lub odkręcić stosując odpowiednie środki prawne. Tak, nawet dłużnik ma swoje prawa i nie powinien wahać się ich użyć. Tylko trzeba wiedzieć, jak z tych praw korzystać.

I na moim blogu będę przybliżał właśnie te zagadnienia. Jeśli rady i sytuacje z życia wzięte opisane w moim blogu pomogą choć jednej osobie będę naprawdę przeszczęśliwy. Może dzięki mojemu blogowi mniej będzie sensacyjnych tematów medialnych o osobach skrzywdzonych przez komorników, firmy windykacyjne czy banki 🙂

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie na blogu prawniczym wyczerpać całej tematyki antywindykacji. Życie jest bardzo złożone i przynosi wiele sytuacji wyjątkowych. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem w moim  blogu, zawsze możesz skontaktować się ze mną pisząc komentarz pod którymś z postów lub też kontaktując się ze mną mailowo: sebastian.catewicz@gmail.com lub telefonicznie: 788-929-100. Zawsze postaram się pomóc.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s